f m y
^

Vyrážíme na fesťáky a na podzim vydáme desku!

Sobotním koncertem v Budějicích pro nás skončila jarní klubová sezóna. Moc DÍKY vám všem v Praze, Brně, Chrudimi, Litvínově, Třemošnici a v Českých Budějovicích za to, jak super atmosféru jste na koncertech vytvořili, DÍKY! No a co nás čeká dál? Open air sezóna!

Letos po delší době zamíříme na hned několik festivalů, na kterých jsme dlooooouho nevystoupili. Třeba na Colours of Ostrava, Rock for Church(ill) nebo na Trutnoff Open Air. Jako už tradičně se na vás budeme těšit na největšim mejdanu léta Mighty Sounds a nebo už za měsíc na Majálesech v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové nebo v Morkovicích. Aktuální seznam koncertu najdete zde.

No a nakonec máme už několikrát naznačenou novinu. Na podzim tohoto roku se můžete těšit na vydání nové desky, která bude už (pokud si to dobře pamatujem :-) ) sedmou! Další informace o blížící se desce čekejte v průběhu jara tady na webu. Ochutnávky z toho, co vás čeká a nemine jsme už teď zařadili do koncertních playlistů, tak si je přijďte poslechnout!

Těšíme se na viděnou pod širákem! :-)

Fast Food Orchestra