f m y
^

Festivalová sezóna 2016 je za námi, co bude dál?

Ahoj kamarádi,

festivalovou sezónu máme za sebou a musíme říct, že jsme si ji náramně užili. Od června jsme objeli kolem čtyřiceti festivalů, festiválků a městských slavností. Chtěli bychom poděkovat všem z Vás, kteří jste nás na některé z akcí podpořili. V následujících měsících nás čeká hromada práce a celá řada změn.

Tou nejzásadnější je, že nám v lednu na půl roku odjíždí Su-sha na praxi do ciziny. Na jarní koncerty tak pro Vás připravujeme speciální set do kterého zařadíme i pár starých kousků. Na podzim se tedy chvilku stahujeme do ulity a budeme pilně makat, jak na oprášení starších písniček, tak i na dodělání nových. Do ledna budeme koncertovat jen velmi sporadicky, takže čekujte facebook, ať Vám jedna z těch následných neuteče. 

Vidět nás můžete 14.10 v Chrudimi, 21.10 na Plzeňské Noci a 22.10 v brněnském klubu Eleven. 

Poslední a zároveň největší koncert tohoto roku odehrajeme 5.11 v Praze v rámci akce Podzimní Mighty Sounds 2016 v Meet Factory po boku skvělých kapel. Tady byste rozhodně neměli chybět, protože poté se v Praze nějaký čas neobjevíme.

Jak už jsme řekli, chystáme novou desku, ale už před rokem jsme natočili pár singlů, které jsme se z několika důvodů rozhodli na novou desku nedat, ale které bychom vám rádi poskytli k poslechu. Momentálně pracujeme na videoklipech k nim a v průběhu listopadu a prosnice spatří světlo světa. Novou desku pak začneme představovat od ledna 2017.

Díky za podporu, těšíme se na vás!
Fast Food Orchestra